Strona główna | O nas | Kadra
 
Kadra

Nauczyciele w naszym przedszkolu:

dyrektor

Tomasz Gradziński
- dyrektor oraz nauczyciel-wychowawca

Od 18 lat pracuję w przedszkolu, gdyż widzę wielką wartość w towarzyszeniu dzieciom w ich rozwoju na tym etapie edukacyjnym. Przez 9 lat pracowałem na Akademii Pedagogiki Specjalnej prowadząc zajęcia ze studentami. Od 10 lat realizuję warsztaty umiejętności wychowawczych "Szkoła dla rodziców i wychowawców" oraz "Rodzeństwo bez rywalizacji".asystentka nauczycieli

Zuzanna Wiechowska
- asystentka nauczycieli

Jestem studentką Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku animacja społeczno-kulturowa. Interesuję się literaturą dziecięcą, filmem animowanym oraz komiksem. Chęć pracy z dziećmi jest obecna w moim życiu od czasów wczesnej młodości.


nauczycielka-wychowawczyni grupy

Magdalena Zarębska-Gordinowicz
- nauczycielka-wychowawczyni grupy

Ukończyłam Uniwersytet im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego na wydziale Nauk Pedagogicznych, wychowanie przedszkolne i rewalidacja. Jako pedagog pracuję od 5 lat - doświadczenie jako nauczyciel wychowania przedszkolnego zdobywałam w polonijnych i irlandzkich przedszkolach w Dublinie. Jestem osobą otwartą i pozytywnie nastawioną do świata. W dzieciach fascynuje mnie ich ciekawość świata oraz to z jaką łatwością chłoną wiedzę. Pracę z dziećmi traktuję jako swoje powołanie.